Home page for Extesions Combinatorics

REPOZITÁŘ

Druhá verze Combinatorics-2.0.0 – 17.3.2016: – Obsahuje vzorce kombinací, variací bez opakování, variací s opakováním a také faktoriál. Takto vytvořené vzorce lze používat ve všech tabulkových procesorech. Vzorce se generují pomocí maker, ale z Calcu Libre Office, nebo Apache OpenOffice lze příklady (šablony) uložit jako formát XLS, respektivě jiný. Každý si může vytvořit vlastní šablony podle toho jaký formát načte jeho tabulkový procesor. Stáhnout toto rozšíření můžete ze stránek LibreOffice Extensions

První verze Combinatorics-1.0.0 – 18.3.2015 : – Obsahuje jen materiály pro práci s kombinacemi. Konkrétně univerzální generátor vzorců a teké DEMO rychlého generátoru. Dále obsahuje 5 šablon. Například generování rozpisů, kontrola rozpisů, generátor Bergrových tabulek ap. Tato verze je úvodní a jednotlivé soubory mají individuální licence (typicky šablony). Rozšíření je určeno pouze pro tabulkový procesor CALC – Libre Office (kde již toto rozšíření není k dispozici) ale je to možné na Apache OpenOffice. Stáhnout si můžete zde.  OpenOffice Extensions.

1 komentář u „Home page for Extesions Combinatorics“

  1. V současné době připravuji novou verzi rozšíření. Předpokládám, že zvětším počet míst (k) z 10 na 12, nebo více. Také bych měl přepracovat verze s pomocným sloupcem prostřednictví jiného algoritmu. Také se zabývám implementací nabídek do existujícího menu – zřejmě do položky Vložit, pod nabídku vzorec, nebo jinam.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Translate »